Nowe centrum dystrybucyjne Jeronimo Martins Polska, które będzie dostarczać towary do 120 sklepów sieci Biedronka w okręgu warszawskim, zostało otwarte 10 grudnia 2014 r. w Parzniewie.
 

Powierzchnia magazynowa nowego centrum wynosi 21,5 tys. m kw. Budowa nowego obiektu rozpoczęła się w kwietniu tego roku i kosztowała ok. 60 mln zł. Centrum będzie obsługiwać 120 sklepów sieci Biedronka w Warszawie i okolicach. Dla firmy oznaczać to będzie zmniejszenie odległości i skrócenie czasu dostawy. Zatrudnienie w nowym centrum w Parzniewie znajdzie ponad 280 osób.  Podczas otwarcia dyrektor zarządzający Jeronimo Martins Polska Pedro Pereira da Silva wielokrotnie dziękował burmistrzowi Arkadiuszowi Kosińskiemu za bardzo dobrą współpracę przy realizacji tej inwestycji.  Władze gminy Brwinów również mają powody do zadowolenia. –Uruchomienie centrum dystrybucyjnego Jeronimo Martins w Parzniewie oznacza dla nas wpływy do budżetu z tytułu podatku od nieruchomości w wysokości kilkuset tysięcy złotych rocznie. Dodatkowo koncern Jeronimo Martins za własne środki wybudował zupełnie nową drogę gminną za ok. 3 mln zł – mówi burmistrz Arkadiusz Kosiński.

Układ komunikacyjny przemysłowej części Parzniewa sprzyja lokowaniu tam inwestycji logistycznych i produkcyjnych. Z korzystnej lokalizacji skorzysta to piętnaste w Polsce, a trzecie tzw. aglomeracyjne centrum dystrybucyjne Jeronimo Martins. Większość samochodów Biedronki poruszać się będzie ul. Przejazdową w Pruszkowie, do ul. Żbikowskiej i dalej do węzła autostrady A2 w Pruszkowie.