Gmina Brwinów bierze udział w konkursie: do wygrania w internetowym głosowaniu jest wybudowanie rodzinnego placu zabaw przy ul. Grodziskiej w Brwinowie. Mieszkańcy i sympatycy Brwinowa mogą głosować codziennie już od środy 1 kwietnia 2015 roku.

W 40 miejscach w Polsce jeszcze  w tym roku zostaną wybudowane place zabaw tzw. „Podwórka NIVEA”. Będą to Rodzinne Miejsca Zabaw, gdzie będą mogły aktywnie spędzać  czas całe rodziny. W podobnym konkursie dwa lata temu niezawodni Internauci – mieszkańcy i sympatycy gminy Brwinów wygrali budowę placu zabaw w parku miejskim w Brwinowie oraz w Żółwinie. Tamte miejsca służą najmłodszym do dziś.

Do konkursu została zgłoszona lokalizacja przy ul. Grodziskiej w Brwinowie. Dotychczasowy plac zabaw wymaga już remontu i nie posłuży długo. Tylko dzięki głosom Internautów będzie można ożywić to miejsce. Dzięki codziennemu „klikaniu” przy ul. Grodziskiej mają szansę znaleźć się sprzęty mogące poprawić kondycję osób w każdym wieku. Wśród wyposażenia znajdą się m.in.:

·          Górski szlak - tor przeszkód z drabinkami, linami i elementami wspinaczkowymi.

·          Orle gniazdo - niestandardowy rodzaj huśtawki, z którego może korzystać kilka osób jednocześnie.

·          Karuzela wspomnień – z siedziskami dla dzieci i rodziców

·      Tradycyjna huśtawka - dzięki specjalnej konstrukcji przystosowana zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.

·          Latające kule - połączenie gry w koszykówkę z klasycznymi zabawami uczącymi trafiać do celu.

·          Zjeżdżalnia z tunelem dla dużych i małych.

·          Ważka - „konik”, który może pomieścić nawet dwoje dorosłych i dwoje dzieci.

 

Głosuj codziennie od 1 kwietnia do 31 maja! Zachęć znajomych do głosowania!
www.nivea.pl/podworko

Lista zgłoszonych do konkursu miast jest bardzo długa. Brwinów będzie miał dużą konkurencję, dlatego bardzo liczymy na głosy mieszkańców i sympatyków.  Wygrajmy razem rodzinne miejsce wypoczynku!