Zakończone latem prace w parku miejskim w Brwinowie sprawiły, że „zielone serce miasta” wypiękniało. Pojawiły się wachlarzowo ułożone alejki, stylowe lampy i ławki oraz monitoring. Konkurs plastyczny dla dzieci ma pokazać, jak najmłodsi wyobrażają sobie „bezpieczny park”.

W konkursie mogą wziąć udział dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniowie szkół podstawowych z terenu gminy Brwinów. Prace plastyczne – wykonane na kartkach formatu A-4 – powinny być związane z tematyką bezpieczeństwa w parku miejskim. Mogą prezentować bezpieczne zachowania dzieci i dorosłych, ukazywać piękno przyrody i przykłady dobrego spędzania czasu w otoczeniu zieleni. Jeśli tylko pozwalać będzie jesienna aura, warto wybrać się do parku i odkryć go na nowo – jako miejsce zmienione przez II etap rewitalizacji: bardziej bezpieczne i przyjazne dla mieszkańców.

Pełny tekst regulaminu oraz karta zgłoszeniowa dostępne są na stronie www.konkurs.brwinow.pl. Prace należy składać w Urzędzie Gminy Brwinów przy ul. Grodziskiej 12 osobiście (w pok. 007) lub za pośrednictwem poczty do 15 listopada 2013 r. do godz. 14.

Informacje o konkursie:

Urząd Gminy Brwinów - Biuro Promocji tel. 22 738 26 29, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.