Gmina Brwinów zamierza ubiegać się o dotację w ramach programu „Razem bezpieczniej”. W przygotowaniu wniosku pomocna będzie informacja od mieszkańców, dotycząca stanu bezpieczeństwa w parku miejskim w Brwinowie. Ankietę można wypełnić i zostawić w Biurze Obsługi Interesanta jeszcze przez 10 dni.  

W Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji, które jest koordynatorem działań,  został opracowany Rządowy Program Ograniczania Przestępczości i Aspołecznych Zachowań pn. „Razem bezpieczniej”. Gmina Brwinów jest zainteresowana poprawą stanu bezpieczeństwa i porządku w parku miejskim. Przedsięwzięcie to wymaga zdiagnozowania problemu i ustalenia przyczyn jego powstania tak, by można było zapobiec bądź wyeliminować zagrożenia. W związku z tym została opracowana ankieta dla mieszkańców gminy, która ma pomóc w przygotowaniu diagnozy i określić metody przeciwdziałania.  

Wszystkie pytania anonimowej ankiety dotyczą bezpieczeństwa w parku: jego obecnego stanu, działań, które mogłyby mieć wpływ na jego podniesienie oraz ewentualnego występowania niebezpiecznych sytuacji np. wandalizmu czy rozbojów, w często uczęszczanym przez brwinowian miejscu.   

Ankietę można wydrukować i dostarczyć do Biura Obsługi Interesanta – pokój 007 na parterze Urzędu Gminy Brwinów przy ul. Grodziskiej 12. Formularze do wypełnienia znajdują się również w Biurze Obsługi Interesanta.  

Skan wypełnionej ankiety lub swoje opinie na temat parku można przesyłać do 20 października 2012 r., na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Plik formatu A4 - zawiera dwa egzemplarze ankiety.pdf