Święto Niepodległości UKS Otrębusy „1” uczcił organizując  Mistrzostwa Gminy Brwinów w biegach przełajowych. Zawody odbyły się na terenie malowniczego Parku Karolin w siedzibie Państwowego Zespołu Pieśni i Tańca Mazowsze w Otrębusach – informuje Sebastian Kończak, prezes UKS.

Mistrzostwa Gminy Brwinów w biegach przełajowych rozgrywano w konkurencjach biegowych na dystansie od 400 m do 1000 m, osobno dla dziewczyn i chłopców z roczników od 2009 do 2000 i starsi. Dodatkowo rozegrano sztafetę w biegu rodzinnym.

Pogoda dopisała i zabawa była przednia . Dzieciaki dopingowane przez swoich rodziców trasę biegu pokonywały z wielkim zaangażowaniem. Zwycięzcy zostali nagrodzeni pamiątkowymi pucharami , natomiast pozostałym uczestnikom gorycz porażki osłodził pamiątkowy medal za udział w zawodach,

Wyniki uzyskane w zawodach :

Dzieci młodsze chłopcy

1.

Olesiejuk Mateusz

 

02:11

2.

Ratyński Wojtek

 

02:14

3.

Walas Jan

 

02:17

4.

Moure-Żak Olek

 

02:22

5.

Michalak Iwo

 

02:28

6.

Zasina Antoni

 

02:33

7.

Ratyński Wiktor

 

02:43

 

Rocznik 2009 chłopcy

1.

Szyndler  Borys

 

01:56

2.

Jagielski Natan 

 

01:58

3.

Zasina Witold

 

02:10

 

Rocznik 2008 chłopcy

1.

Olesiejuk Bartosz

 

01:41

2.

Kończak Kacper

 

01:42

3.

Mazgajski Tymoteusz

 

01:43

4.

Grzelak Andrzej

 

01:44

5.

Falkowski Hubert

 

01:45

6.

Heda Staś

 

01:50

7.

Bujak Benek

 

01:56

8.

Gąsiński Filip

 

01:59

9.

Makowski Wiliam

 

02:07

 

Rocznik 2007 chłopcy

1.

Podgórski Jakub

 

02:33

2.

Kowalski Czarek

 

02:34

3.

Dzik Dawid

 

02:35

4.

Pręcikowski Daniel

 

02:43

5.

Fidler Łukasz

 

02:44

6.

Zwoliński Eryk

 

03:37

 

Rocznik 2006 chłopcy

1.

Suchań Marceli

 

02:26

 

Rocznik 2005 chłopcy

1.

Aleksandrzak Szymon

 

04:03

 

2.

Nadstawny Maciek

 

04:45

 

 

Rocznik 2004 chłopcy

1.

Kacprzak Kacper

 

04:09

 

Rocznik 2003-2001 chłopcy

1.

Abramowicz Jan

 

03:56

 

2.

Antoni Ważny 

 

04:06

 

3.

Dyduch

 

05:06

 

 

Dzieci młodsze dziewczyny

1.

Hanna Zadrożna

 

02:02

2.

Józefina Wiatrak

 

02:04

3.

 Lidia Zasina

 

02:18

4.

Fidler Natalia

 

02:22

 

Rocznik 2009 dziewczyny

1.

Gąsińska Maja

 

01;28

2.

Grzesiuk Malwina

 

01:58

3.

Nikola Domagała 

 

02:01

 

Rocznik 2008dziewczyny

1.

Asia Zielińska

 

01:58

2.

Walas Jadwiga

 

02:06

3.

Nowak Maja

 

02:12

 

Rocznik 2007 dziewczyny

1.

Anna Korycka

 

01:47

2.

Pawluk Julka

 

02:07

 

Rocznik 2006 dziewczyny

1.

Katarzyna Polkowska

 

02:45

 

Rocznik 2005 dziewczyny

1.

Torchalska Helena

 

02:27

2.

Antonina Burlewicz

 

02:41

 

Rocznik 2004 dziewczyny

1.

Marta Czarnecka

 

02:34

2.

Konczak Wiktoria

 

02:41

 

Rocznik 2003-2001 dziewczyny

1.

Danieluk Daria

 

04:17

2.

Chrabąszcz Natasza

 

04:18

3.

Hanna Smolik

 

04:41

Rocznik 2000 i starsi

1.

Aneta Sobieraj

 

03:55

Sztafeta rodzinna

Kategoria rodzic i córka rocznik 2008 i młodsi

1.

Malwina Grzesiuk i Piotr Grzesiuk                    3:27

2.

Joanna Domagała i Nikola Domagała    3:49

 

Kategoria rodzic i syn rocznik 2008 i młodsi

1.

Czarek Kowalski i Jan Kowalski                  3:02

2.

Wojtek Ratyński i Paweł Ratyński    3:20

3.

Antek Zasina / Sebastian Zasina   3:35

 

Kategoria rodzic i syn rocznik 2004-2002

  1. Antoni Ważny Magda Ważny 3:11

 

Sebastian Kończak

Organizator imprezy – UKS Otrębusy „1” – otrzymał dotację w ramach wspierania działalności pożytku publicznego przez gminę Brwinów.