Informację z X Międzynarodowego Turnieju Judo Młodzików i dzieci o Puchar Wójta Gminy Sochaczew, w którym brali udział m.in. zawodnicy z gminy Brwinów nadesłał Andrzej Pilipczuk, Prezes UKS Czerwone Smoki Nadarzyn.

 

Święto Niepodległości UKS Otrębusy „1” uczcił organizując  Mistrzostwa Gminy Brwinów w biegach przełajowych. Zawody odbyły się na terenie malowniczego Parku Karolin w siedzibie Państwowego Zespołu Pieśni i Tańca Mazowsze w Otrębusach – informuje Sebastian Kończak, prezes UKS.

Miłośnicy koni zrzeszeni w LKS Wolta chętnie dzielą się swoją pasją i zapraszają do szkółki jeździeckiej w Żółwinie. W planach jest m.in. organizacja półkolonii podczas ferii zimowych.

sportbonusikonkaOd teraz można i trzeba głosować na UKS Otrębusy „1”, który przystąpił do programu Sportbonus Dzieciom pod od patronatem Polskiego Komitetu Olimpijskiego – zachęca Sebastian Kończak Prezes UKS.

Szkoła Podstawowa w Żółwinie i Szkoła Podstawowa nr 2 w Brwinowie mają szansę zostać wyposażone w dodatkowy sprzęt do minitenisa. Potrzebna jest pomoc internautów w głosowaniu na ich filmy.