Jarosław Wolcendorf z Brwinowa zdobył tytuł Wicemistrza Polski Masters w kolarstwie przełajowym. Do złotego medalu na zawodach, które odbyły się w Koziegłowach 13 stycznia 2018 r., zabrakło tylko 11 sekund.

Reprezentacja UKS Otrębusy „1” zajęła trzecie miejsce w Powiatowych zawodach dziewcząt w piłce koszykowej w Pruszkowie - informuje prezes UKS Sebastian Kończak.

Rodzeństwo Michalina i Antek Latosek reprezentowali gminę Brwinów w Pucharze Polski Juniorów Młodszych w Jujitsu Sportowym w Mysłowicach. Na zawodach, które odbyły się 3 grudnia 2017 r., Michalina wywalczyła srebro, a Antek brąz - informuje Andrzej Pilipczuk, Prezes UKS Czerwone Smoki Nadarzyn.

Informację z X Międzynarodowego Turnieju Judo Młodzików i dzieci o Puchar Wójta Gminy Sochaczew, w którym brali udział m.in. zawodnicy z gminy Brwinów nadesłał Andrzej Pilipczuk, Prezes UKS Czerwone Smoki Nadarzyn.

Prawie 300 zawodników i zawodniczek z dwunastu klubów. Super atmosfera i zacięta rywalizacja. Byliśmy tam – informuje Andrzej Pilipczuk, prezes UKS Czerwone Smoki Nadarzyn.