Wakacje to tradycyjny czas remontu budynków oświatowych. Gmina Brwinów rozpocznie też przygotowania do przeprowadzenia modernizacji sali gimnastycznej przy Stadionie Miejskim w Brwinowie. Koszt prac został wstępnie oszacowany na 600 tys. zł.

Gmina Brwinów przymierza się do modernizacji targowiska. Oprócz spotkania i tradycyjnych konsultacji zostaną przy okazji wypróbowane możliwości internetowej platformy „W dialogu”. Ten pilotażowy projekt prowadzi w Brwinowie Instytut Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego.

PGE Rejon Energetyczny Pruszków zapowiada przerwę w dostawie energii elektrycznej w piątek 23 czerwca na obszarze kilku ulic Brwinowie i 30 czerwca w Domaniewie.

Obowiązują już nowe przepisy o wycince drzew. Właściciel nieruchomości będzie musiał zgłosić zamiar wycinki do urzędu gminy, jeśli obwód drzewa przekracza określoną wielkość. Jeśli tego nie zrobi, grożą mu kary.

drogiGmina Brwinów sukcesywnie poprawia stan dróg gminnych. W najbliższym czasie zostanie wyremontowanych kolejnych szesnaście ulic w Brwinowie, Falęcinie, Kaniach, Milęcinie i Otrębusach.

Gośćmi w Radio Bogoria byli burmistrz Arkadiusz Kosiński  oraz dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Anna Sobczak.

 

Zakończyła się XI edycja Festiwalu Otwarte Ogrody w gminie Brwinów. Fotorelacja z wydarzeń poniżej, a więcej zdjęć na www.facebook.com/Brwinow.

Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół” zaprasza 1 i 2 lipca 2017 r. na rajd rowerowy im. dh Ignacego Kozielewskiego. Trasa wiedzie przez tereny związane z życiorysem tego działacza harcerskiego i ostatniego prezesa przedwojennego Sokoła w Brwinowie.